Hakkımızda

Hakkımızda
Samcity Rent car 2008 yılında Hakan BADAK tarafından kurulmuştur. o yıllarda sadece 5 araçla girdiğimiz samsun oto kiralama sektöründe bugün ise zirvede olduğumuzu gururla belirtmek isteriz.
 
Bugün toplam 15 personel ve 200 araç ile yanlızca samsun bölgesinde değil; Ordu, Ordu Havalimanı, Sinop, Samsun ve Samsun Havalimanında hizmet vermekteyiz. Bireysel şekilde araç kiralaması yapabileceğiniz gibi aynı zamanda şirketler için filo araç kiralama hizmetleri de sağlanmaktayız. Tüm şirket araçları günlük, aylık veya yıllık şekilde kiralanmaktadır. Araçların tüm işlemleri en ince ayrıntısına kadar yapılmış olmakta ve hiçbir şekilde sorun çıkartmayan araçların kiralaması yapılmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden veya telefon ile Samsun araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kiralama süresini, kiralanacak araçları ve alacağınız kiralama hizmetlerini belirledikten sonra ödemeleri güvenli bir sistem üzerinden ister kredi kartları ile isterseniz de banka havalesi ile yapabileceğiniz gibi araç teslimatı sırasında nakit olarak da araç kiralama ücretlerini ödeyebilirsiniz. Son derece güvenli ve kaliteli bir araç kiralama işlemi sunulan bu hizmetler tamamen sizlerin güvenliği ve rahatı için oluşturulmaktadır. Hiçbir şekilde sorun çıkarmayacak ve tüm kontrolleri yapılmış olan araçlar her zaman için kalite oluşturacak ve güvenli sürüş deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır. Ticari araçlardan özel binek araçlara kadar birçok açıdan hizmet alabileceğiniz bu sistem aynı zamanda şehrin en uygun fiyatlı araç kiralama hizmetlerini de sunacaktır. 
 
Her zaman için yol yardımı ve teknik destek de alabileceğiniz Samsun rent a car hizmetlerinde sizler de daha avantajlı ve daha karlı şekilde araç kiralaması yapabilir ve şehri dolaşmada son derece rahat şekilde hareket edebilirsiniz.